foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Mobilya Tamir Cila

Mobilya Paketleme

Mutfak - Banyo - Mobilya Boyama

MUTFAK BANYO MOBİLYA DOLAPLARI BOYAMA

Mutfak ve Banyo Dolaplarınızın Boyama işlerini yaptırmak istiyorsanız istediğiniz renklerde cila ve boya işlerini bize yaptırabilirsiniz. Işık Mobilya Cila Atölyesi mutfak ve banyo dolaplarınızın boya ve cila işlerini itina ile yapar.

 
Mutfak dolapları ve Banyo dolapları boyama, renk değişimi, tadilat işleri, kapak ayarları, menteşe değişimi gibi her türlü tadilat işlerinizi yapmaktayız. 
Eğer mutfak ve banyo mobilyalarınızın cilalarını yaptırmak istiyorsanız boyanabilir malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Hazır malzemelerden üretilmiş mobilyalar için boya veya cila işlemi uygulanmamaktadır. Her ne kadar yapanlar olsada sağlıklı olmadığı için biz yapmıyoruz.
Eğer mutfak ve banyo mobilyalarınız, dolaplarınız boya ve cila yapımına uygunsa istediğiniz renklerde cila uygulamaları yapılır. Ayrıca menteşeleri, kapak ayarları bozulmuşsa her türlü tamirat işlerini de yapmaktayız. 
Bunun yanı sıra masa ve sandalyeler, diğer her türlü boya ve cila uygulamasına uygun mobilyalarınızın cila ve boya işleri yapılır. Bizimle irtibata geçerek fiyat alabilirsiniz. Yukarıda veya aşağıda görmüş olduğunuz telefonumuza whatsapp üzerinden yaptırmayı düşündüğünüz mobilyalarınızın fotolarını çekip yollamanızı rica ediyoruz. Bu sayede size daha net bilgi verebiliriz.
 
 
 
 
 
 

 

 

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın! Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

Copyright 2018  Cilacı, Mobilya Boyama - Işık Mobilya Cila