foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Mobilya Tamir Cila

Mobilya Paketleme

IŞIK MOBİLYA CİLA ATÖLYESİ

90'lı yıllardan bu yana Modoko sanayisinde Mobilya Cila üzerine faaliyet göstermekteyiz. Her türlü mobilyalarınızın tamir ve cila işlerinizi bize yaptırabilirsiniz. Biz işimizin arkasındayız. Her türlü cila çeşidi ve renk seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Bozulmuş, kırılmış mobilyalarınız orjinaline uygun tamir edilir. Yazacak çok şey var fakat önemli olan yapılacak iştir. Modoko mağazalarında yüzlerce mağazalara çalışmış olduğumuzdan referansımız MODOKO mağazalarıdır.

Işık Mobilya cila atölyesi olarak Modoko Sanayisinde faaliyet göstermekteyiz. Atölyelerimizde uzun yıllardır çeşitli mağazalara Yatak Odaları, Yemek Odaları, TV üniteleri, ve her türlü mobilya işleriniz özel üretim seçenekleriyle üretmekteyiz. Cila Atölyelerimizde her türlü cila uygulamaları yapmaktayız. Bu sitemiz aracılığı ile kullanmakta olduğunuz mobilyalarınızın tamir ve cila işlerini yapmak için sizlere ulaşmayı amaçladık.

İşleriniz konusunda fiyat almak için bizi arayın, elimizden geldiğince yardımcı olalım.

Işık Mobilya Cila Atölyesi Modoko / İstanbul
 

Mobilya Tamir cila işleriniz için arayın!

 Işık Mobilya Cila Atölyesi: 0535-764-9325 (Ferhat Usta)

 

İstanbul Içi Ücretsiz Nakliye

1000 TL üzeri işlerinizde İstanbul içi tüm bölgelere ücretsiz nakliye. Mobilyalarınız adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir.

 

 

Copyright 2018  Cilacı, Mobilya Boyama - Işık Mobilya Cila